Apie mus

UAB „Kadmas“

2005 m. įsteigta buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė – UAB „Kadmas“, nuo veiklos pradžios iki dabar puikiai realizuoja savo viziją padėdama asmenims, nepasiklysti teisės aktų labirintuose ir taupyti laiką plėtojant ir realizuojant savo verslo idėją.

 

Buhalterinę apskaitą tvarkanti įmonė gali geriau ir lanksčiau padėti įmonėms spręsti finansų valdymo, priežiūros, analizės klausimus. Ji gali būti geru pagalbininku steigiant, reorganizuojant įmonę ar tvarkant konsoliduotų įmonių apskaitą.

 

UAB „Kadmas“ klientui pageidaujant įsteigia įmonę, konsultuoja buhalterinės apskaitos klausimais arba rekomenduoja partnerius teisiniams klausimams spręsti. Taip pat UAB „Kadmas“, įmonių savininkams nusprendus nutraukti veiklą, padeda parengti visus finansinius dokumentus šiam siekiui įgyvendinti.

 

UAB „Kadmas“ profesionalų komandai vadovauja 23 metų finansininko patirtį turintis direktorius. Direktoriaus pavaduotojai sukaupę per 15 ir 10 metų finansininko darbo patirties. Įmonės vedantieji finansininkai turi daugiau kaip 3 metų buhalterinio darbo patirties.

 

Jei vertinate atsakomybę, partnerių įsipareigojimų vykdymą laiku, atliekamų darbų kokybę, UAB „Kadmas“ gali tapti Jūsų rimtu ir patikimu partneriu.

 

UAB „Kadmas“ dirba taip, kad pelnytų klientų pasitikėjimą ir užmegztų ilgalaikį, paremtą abipuse pagarba, bendradarbiavimą.

 

UAB „Kadmas“ – atsakingai dirbanti ir patirtį turinti įmonė, kuri nuolat atnaujina žinias, mokosi praktiškai veikti efektyviau. Įmonė yra apdraudusi savo veiklą, tačiau pažymi, kad per savo visus veiklos metus neturėjo nė vieno teisminio ginčo ar draudiminio įvykio. Įmonė savo veikloje prioritetu laiko kokybiškai ir laiku vykdomus įsipareigojimus partneriams. Įmonę motyvuoja klientų bei kontroliuojančių institucijų UAB „Kadmas“ teikiamų paslaugų teigiami įvertinimai bei ilgalaikė ir stabili josios veikla.

 

UAB „Kadmas“ nežada pigių paslaugų. Įmonė, vertindama savo vardą ir teikiamas kokybiškas paslaugas, pažada, kad kainodara priklausys nuo Jūsų pageidaujamų gauti UAB „Kadmas“ teikiamų paslaugų kiekio.

 

Susisiekite su UAB „Kadmas“ ir tikrai rasime abipusiai priimtinus sprendimus.